Değerli Öğrencilerimiz,
Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi iş birliğiyle 21-28 Eylül 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "Genç Aşçılar Geleceğim Mutfağım" AB projesi için Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde okuyan gönüllü öğrenciler aranmaktadır.
Bu proje, genç aşçılara uluslararası düzeyde deneyim kazandırmayı ve gastronomi alanında yenilikçi yaklaşımlar geliştirmeyi amaçlamaktadır. Slovakya, İtalya, Romanya ve Türkiye'den katılacak öğrencilerle gerçekleştirilecek bu etkinlik kapsamında öğrenciler:
Profesyonel şeflerle atölye çalışmaları yapacaklar
Yaratıcı yemek yarışmalarına katılacaklar
Mutfak uygulamaları deneyimleyecekler
Networking fırsatlarından yararlanacaklar
Proje süresince öğrenciler, farklı kültürlerden gelen katılımcılarla çalışma fırsatı bulacak ve çeşitli etkinliklerde yer alarak bilgi ve becerilerini geliştireceklerdir.
Gastronomi ve Mutfak Sanatları öğrencileri, İngilizce Zoom mülakatı ile seçilecektir.
Gönüllü olmak isteyen öğrencilerimizin başvuru için anketi doldurmaları gerekmektedir.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaq5BZeu_FnTHU1ZJxEpD13OhAvBLSq87XCiUbpz262-oXYw/viewform