UYGULAMA OTELİNDE STAJ YAPACAK ÖĞRENCİLERİN NÖBET LİSTESİ
20.04.2017

FAKÜLTE STAJ YÖNERGESİ ZORUNLU STAJ UYGULAMASI KAPSAMINDA EĞİTİM VE UYGULAMA OTELİNDE GÖREVE BAŞLAYACAK ÖĞRENCİLER VE STAJA BAŞLAMA TARİHLERİ LİSTESİ ( YENİ )

MADDE 5/A: “STAJ SÜRESİ 90 GÜNDÜR. MESLEKİ UYGULAMA YAPILAN DERSLERDEKİ ÇALIŞMALAR BU SÜRE KAPSAMI DIŞINDA TUTULUR. ÖN LİSANS DİPLOMASI ALMAK İSTEYENLER İÇİN STAJ SÜRESİ EN AZ 45 GÜNDÜR. 90 GÜNLÜK STAJIN 45 GÜNÜ FAKÜLTEYE BAĞLI UYGULAMA OTELİNDE, SON SINIFLAR HARİÇ, HER DÖNEMDE BİRER HAFTA OLMAK ÜZERE TOPLAM 6 DÖNEMDE VEYA UYGULAMA OTELİNİN İHTİYACI DOĞRULTUSUNDA TEK SEFERDE 45 GÜN OLARAK “NÖBET” ADI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRİLİR. GERİ KALAN 45 GÜNLÜK STAJ BU YÖNERGENİN MADDE 4/A BENDİNDE BELİRTİLEN YERLERDE GERÇEKLEŞTİRİLİR.”

SADECE FAKÜLTE EĞİTİM VE UYGULAMA OTELİNDE YAPILABİLECEK “45 GÜNLÜK NÖBET” TAMAMLAMADAN MEZUN OLUNAMAMAKTADIR. BU SEBEPLE İLGİLİ ÖĞRENCİLERİN AŞAĞIDAKİ LİSTEDE BELİRTİLEN TARİHLERDE NÖBETLERİNİ TAMAMLAMALARI GEREKMEKTEDİR.

İLGİLİ ÖĞRENCİLERİN STAJ BAŞVURU FORMLARINI DOLDURUP EN GEÇ 11 MAYIS 2017 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 17.00’A KADAR FAKÜLTE ÖĞRENCİ İŞLERİ BİRİMİNE TESLİM ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

>>> 2013 - 2014 - 2015 GİRİŞLİ ÖĞRENCİLER İÇİN NÖBET LİSTESİ **YENİ**

Staj başvuru formu için tıklayınız...